26 Mart 2015 Perşembe

E-Ticaret Sosyal Medya ve Girişimcilik Zirvesi


E-Ticaret, Sosyal Medya ve Girişimcilik konuları farklı bakış açışı ile sektörün en önemli isim ve akademisyenlerince ele alınacağı etkinlik Manisa Celal Bayar Üniversitesi tarafından Türkiye'nin ilk ve tek bilişim sektörüne hizmet veren kariyer sitesi kariyername.com sponsorluğunda 27 Mart Cuma günü ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Etkinlik de bugüne kadar değinilmeyen konular örneklemeler ile ele alınacak.

Özellikle kariyer hayatına yön vermek isteyen, e-ticaret, sosyal medya ve girişimcilik alanlarında fark yaratmak ve bu alanları kullanmak isteyen gençlere ve girişimci ruha sahip herkese hitap edecek olan zirve, Manisa'da bir de ilk olma özelliği taşıyor !

Konuşmacıların e-ticaret, sosyal medya ve girişimciliği anlatacağı etkinlik sonuç odaklı bir yaklaşım da sunacak. Etkinliğe Kariyername.com 'un Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Müdürü olarak bende katılıyorum.

Etkinlik sonrası 28 Mart Cumartesi TRT İzmir Kent radyosuna konuk olup E-Ticaret, Sosyal Medya ve Girişimcilik konularında dinleyicilere anlatacağım. İzmir dışındaki dinleyenler internetten veya uydudan dinleyebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
E-Ticaret Platformu